PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111562}

Maria łaski pełna

Maria Full of Grace
7,0 7 825
ocen
7,0 10 1 7825
Maria łaski pełna
powrót do forum filmu Maria łaski pełna

przegladam wlasnie terminarze wszystkich kin poznanskich na sobote 19.03 (dzien po premierze) i figa. swietna dystrybucja, nie ma co.

aarekk

W 3 mieście jest tak samo...No, nie ma co! :(

użytkownik usunięty
aarekk

W Katowichach zadne kina w stylu Multikina czy Cinema City tego nie pokazuja jedynie male szare kino ktore ledwo co wogole istnieje

ocenił(a) film na 10

A w Warszawie w trzech różnych Cinema City + Kinoteka w PKiN :-)

Klitajmestra

A kogo obchodzi W-wa, kiedy mieszka w 3mieście?

użytkownik usunięty
emmzwykrzyknikiem

Ojej, aleś Ty opryskliwy... ;)

Niee, tylko trochę :) A jeśli już to opryskliwa. Poza tym, irytująca jest wszechobecność W-wy, są też inne miejsca przecież, równie ważne.

ocenił(a) film na 10
emmzwykrzyknikiem

Wpisał się Poznań, wpisało się 3miasto, wpisałam sie i ja z moją mieściną. Czy ja wybrzydzam na Poznań, albo i Gdańsk? To była tylko zachęta do odwiedzenia stolicy, która w jakim sensie niby jest wszechobecna? Może to raczej niechęć do niej czy też jej mieszkańców jest wszechobecna...

Klitajmestra

W sensie takim, że wszelkie wielksze imprezy, koncerty, większe wystawy odbywają się w Warszawie, choć w innych miasta również są na to warunki oraz publiczność. Zresztą dostępność tego filmu jak na razie wyłącznie w stolicy także o tym świadczy. Nie, nie mam nic do Warszawiaków, o mały włos się tam nie urodziłam, po prostu chciałabym, żeby jak film wchodzi na ekrany to wchodził do wszystkich kin, a nie tylko do tych w Warszawie.

ocenił(a) film na 10
emmzwykrzyknikiem

"2046" za to juz macie, i prześwietne "Podwodne życie ze Steve'em Zissou". W dodatku w tym samym kinie (KINOPLEX). Zatem możliwy nawet: super-minimaraton.

Klitajmestra

"2046" już od dawno mamy, bowiem przegląd filmów Wang Kor-Waia (zła pisownia na 100%, pardon) i można było zobaczyć.

Ojej, mniejsza z tym, ta dyskusja jest bez sensu! Biała flaga.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones