PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111562}

Maria łaski pełna

Maria Full of Grace
7,0 7 827
ocen
7,0 10 1 7827
Maria łaski pełna
powrót do forum filmu Maria łaski pełna

Robi wrażenie!

ocenił(a) film na 8

Jestem mile zaskoczona. To świetna historia, niebanalna, przepełniona symboliką (imię głównej bohaterki, odniesienia do przyjmowania komunii, tytuł). Film pełen emocji i realizmu, chwyta ze serce. Naprawdę kawał dobrego kina!

ocenił(a) film na 8
ScarlettElvie

Popieram - to dobre kino. Zdecydowanie warta obejrzenia niebanalna historia..

ocenił(a) film na 8
ScarlettElvie

Ja równiez popieram, świetny film naprawdę dobrze zrobiony!

ocenił(a) film na 5
ScarlettElvie

Zgadzam się z poprzednimi opiniami. Ocena na filmwebie dość niska, a warto obejrzeć ten film.

ScarlettElvie

Zgadzam się także,bardzo dobry film i trzyma w napięciu ;)

ocenił(a) film na 8
ScarlettElvie

Popieram ;-)

andpol

Spoiler! Spoiler! Spoiler!!!!
Hej, napiszcie proszę, bo przegapiłam fragment, dlaczego dziewczyny uciekły z mieszkania, do którego dostarczyły narkotyki, mówiły o tym,że coś zrobiono Lucy?

syla31

SPOILER!
Maria przebudziła się i zobaczyła jak kolesie wynoszą z pokoju Lucy. Poszła do łazienki i zobaczyła, że ta jest cała we krwi. Pomyślała, że to oni zrobili jej krzywdę (dopiero później uświadomiła sobie, że to jedna z paczek pękła jej w brzuchu)

tomatita

Ok,dziękuję Ci bardzo.Ale potem była taka scena,że znaleźli ją z rozciętym brzuchem, tzn Marii pokazano jej zdjęcie, i tak poinformowano, ale to rozumiem w takim razie,że po jej śmierci po prostu wyciągnęli z niej paczki.Dzięki wielkie i pozdrawiam Cię :-)

syla31

Tak, dokładnie :) Później Maria upomina się o wypłatę Lucy za przemyt (chciała przekazać pieniądze rodzinie, na transport do Kolumbii i godny pogrzeb), ale jej oczywiście nie dostaje.
Pzdrawiam również.

tomatita

Dziękuję Ci raz jeszcze :-) Pozdrawiam :-)

ocenił(a) film na 10
ScarlettElvie

genialny, obejrzałam go przez przypadek, bo gdybym znała tytuł z pewnościa bym sie na niego nie zdecydowala sądząc ze to kolejna katolicka baśń.Mysle ze wiele osob nie obejrzy go wlasnie przez ten tytul. A tu takie zaskoczenie. Bardzo dobry film

użytkownik usunięty
ladyant

W mojej ocenie "dobry", czyli pełne 7/10. Tytuł....czasem ich tłumaczenie jest tak kosmiczne, ze gdybym się tym sugerował, to opuściłbym masę świetnych a wpakował niczym na minę na gnioty. Katolicka baśń -a cóż to takiego?Bardzo realistycznie, bez "fajerwerków" / typowych dla większości filmów amerykańskich/ pokazana historia młodej dziewczyny i jej koleżanek. Momentami wzruszający, prosty, ale nie banalny. Nie ma to znaczenia dla treści filmu, ale jestem pod wrażeniem urody aktorki grającej Marię; śliczna ... .

ocenił(a) film na 6
ScarlettElvie

co Wy z tymi odniesieniami do przyjmowania komunii ??? na mózg Wam padło ? byliście kiedyś w kościele ???

ocenił(a) film na 8
malinowa123

Przyjrzyj się dobrze plakatowi, a potem zadawaj głupie pytania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones