PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111562}

Maria łaski pełna

Maria Full of Grace
7,0 7 818
ocen
7,0 10 1 7818
Maria łaski pełna
powrót do forum filmu Maria łaski pełna

Bezbarwny, ogólnie bardzo smutny film. Prosta historia opowiedziana prostymi środkami, nie skłaniająca do wniosków. Może tylko do jednego... Meksykanki mają ciężkie życie.

ocenił(a) film na 7
Kubolski

Kolumbijki, wzglednie powinno byc Latynoski...

ocenił(a) film na 9
Kubolski

Jeśli smutny, to nie bezbarwny, bo to się wyklucza. Jeśli ten film nie skłania Cię do wniosków, to......pooglądaj "Batmana", może tam odnajdziesz kopalnię wiedzy życiowej.

ocenił(a) film na 6
kamilagedert

batman bardzo fajny film (burtona), co chcesz ? a młp sredni film do momentu ucieczki z hotelu, to cale przewozenie narkotykow, polykanie, lotnisko, akcje w hotelu, calkiem ciekawe i mocne, ale potem gdy bohaterki blakaja sie po miescie, szukaja pracy, lub domu, film jest przecietny, nic sie nie dzieje, a zakonczenie naiwne. Plus za calkiem ladna aktorke grajaca glowna role, w pozniejszej czesci tylko dla niej mozna ogladac

ocenił(a) film na 9
dlugi john

Może i "Batman" fajny, nie oglądałam (i raczej nie zamierzam), to nie wiem. Zgadzam się, że bardziej emocjonująca jest pierwsza część filmu. Druga jest bardziej wyciszona, ale to właśnie w niej dzieje się wiele w duszy głównej bohaterki. Ona wtedy bardzo dojrzewa emocjonalnie, zaczyna żyć własnym życiem, powoli zaczyna także być matką, następuje też proces jej separacji od środowiska, w którym się wychowała, czego zwieńczeniem jest wcale nie nudne zakończenie, ono jest ukoronowaniem przesłania tego filmu.
Ps. Uroda aktorki/aktora nie powinna decydować o wartości dzieła filmowego, może o tym decydować wyłącznie trafność jej/jego obsadzenia w danej roli i w tym filmie, ta kwestia została rozwiązana bez zarzutu.

ocenił(a) film na 6
kamilagedert

po pierwsze: ą, ę, ą
po drugie ą, ę, ą ("nie zamierzam ogladac batmana bo jestem na to za madr"a)
po trzecie: zakonczenie naiwne, bo zdziwilo mnie SPOILER ze ci bandyci im oddali pieniadze SPOILER, nie byli raczej tego typu, oni nie wahali sie rzed niczym byle tylko wykonac robote
po czwarte: zacznij ogladac inne filmy to cale "wyciszenie" nie bedzie juz dla ciebie tak ciekawe

ocenił(a) film na 9
dlugi john

Gdybyś pomyślał, wpadłbyś na pomysł, że "bandyci", jak ich nazwałeś, mieli w tym swój interes. A po drugie i najważniejsze nie Ty będziesz mi dyktował, co i dlaczego mam oglądać. A po kolejne polecam lekturę słownika interpunkcyjnego, bo masz kłopoty z przecinkami.

ocenił(a) film na 6
kamilagedert

ladny bulwers, pseudointelektualizm sie szerzy

ocenił(a) film na 9
dlugi john

i "batmanomania"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones